KONTAKTY

tel: +420 732 815 311
info(a)laviko.cz

Reference
Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 973


15.6.2022 -
Mateřská škola Uherské Hradiště,
Svatováclavská 973

V rámci dotace na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí u nás pořídila Mateřská škola Uherské Hradiště několik
pomůcek pro své žáky. Konkrétně tablety Huawei MatePad T8 a Alcatel oneT 7 Kids a v neposlední řadě i programovatelného robota WOKIHO.


Dnes přišla milá reakce na nákup...


Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali za bezproblémové vyřízení naší objednávky. V rámci dotace na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí jsme pořídili tablety pro děti. Objednávka byla vyřízena téměř obratem a pomůcky už slouží dětem. Ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky.


Dana Habartová, účetní
Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 973, příspěvková organizace


Děkujeme

23. Mateřská škola Plzeň


19.5.2022 - 23. Mateřská škola Plzeň


Jednu z prvních objednávek na čistící techniku u nás realizovala 23. Mateřská škola Plzeň. Domluvili jsme se na termínu "prezentace" (kterou nabízíme organizacím ZDARMA) a během ní jsme společně vybrali stroj LINDHAUS LW38 Eco Force včetně příslušenství.


Dnes přišla milá reakce...


Dobrý den,

ráda bych Vám za 23. mateřskou školu v Plzni velmi poděkovala za skvělý servis ohledně dodání mycího stroje LW38 eco Force. Od prvního našeho zájmu vše proběhlo velice rychle – téměř okamžitá ukázka, domluva, nabídka, ochota k jakékoli změně, výměně, i ochota počkat s dodáním z důvodu interních záležitostí MŠ a po té během pár dnů přístroj dodat až do domu...

Opravdu skvělá spolupráce!!! Rády s Vámi budeme v budoucnu spolupracovat a doporučovat Vás dalším firmám a organizacím. Stroj se nám jeví jako velký pomocník, až jej řádně vyzkoušíme, věříme, že naše spokojenost bude opravdu obrovská.


Za 23. MŠ Margaréta Benýšková, Iva Adamová,DiS – ředitelka MŠ


Děkujeme

Základní škola Bystřice nad Pernštejnem


19.1.2022 - Základní škola Bystřice nad Pernštejnem


Krásnou objednávku u nás udělala paní ředitelka ze Základní školy Bystřice nad Pernštejnem. Dětský pracovní stůl MIDO s nářadím a Kufřík s nářadím FILO již nyní dělá radost jejím žákům.


Nedlouho po doručení zboží přišla milá reakce


Dobrý den, zboží od vaší firmy - dětský ponk a nářadí - jsme obdrželi v pořádku, ponk je sestavený a využíván našimi dětmi. Jen jsme si říkali, že mohl být trochu vyšší, ale s tím si poradíme. : -) Jinak spokojenost. Děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků.“

Iveta Ostrýžová - ředitelka školy

DěkujemeJazykové školky LABUŤ


6.1.2022 - Jazykové školky LABUŤ


Mezi naše stále klienty patří i Jazykové školky LABUŤ. Do těchto školek dodáváme pravidelně a spolupráce s nimy je vždy potěšením. V posledním případě jsme dodávali do průhonické pobočky plastové stolečky MADDY a židličky MADDY. Fotogalerii chystáme, ale potřebné reference již nyní jistě rád poskytne zástupce jednatele Jan Vodrážka.

Děkujeme.

Y2FlNjBlM