KONTAKTY

Laviko.cz
Mexická 692/2
Praha 10, 101 00
tel: +420 732 815 311
info(a)laviko.cz

Reference
8. Základní a mateřská škola, Mladá Boleslav, Václavkova 1040, příspěvková organizace


4.10.2022
-
8. Základní a mateřská škola, Mladá Boleslav, Václavkova 1040

V rámci programu "LAVIKO pomáhá" jsme věnovali dětičkám z mateřské školy v Mladé Boleslavi čtyřicet molitanových sedáků RAINBOW a dva praktické dřevěné vozíky pro snažší manipulaci s nimy. Sedáky budou mít ve školce rozličné využití a jistě nebudou sloužit pouze k sezení.


Dnes přišla milá reakce...


Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat za dárek pro děti pro naši mateřskou školu. Každé dítě bude mít svůj krásně barevný podsedák, který bude moci využít pro svůj odpočinek, ale i pro rozvoj svých pohybových zdatností i rozumových vědomostí.

Ještě jednou děkuji za kolektiv naší mateřské školy.

S pozdravem Dana Uhlířová, zástupce ředitele pro MŠ


Děkujeme


Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 973


15.6.2022 -
Mateřská škola Uherské Hradiště,
Svatováclavská 973

V rámci dotace na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí u nás pořídila Mateřská škola Uherské Hradiště několik
pomůcek pro své žáky. Konkrétně tablety Huawei MatePad T8 a Alcatel oneT 7 Kids a v neposlední řadě i programovatelného robota WOKIHO.


Dnes přišla milá reakce na nákup...


Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali za bezproblémové vyřízení naší objednávky. V rámci dotace na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí jsme pořídili tablety pro děti. Objednávka byla vyřízena téměř obratem a pomůcky už slouží dětem. Ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky.


Dana Habartová, účetní
Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 973, příspěvková organizace


Děkujeme

23. Mateřská škola Plzeň


19.5.2022 - 23. Mateřská škola Plzeň


Jednu z prvních objednávek na čistící techniku u nás realizovala 23. Mateřská škola Plzeň. Domluvili jsme se na termínu "prezentace" (kterou nabízíme organizacím ZDARMA) a během ní jsme společně vybrali stroj LINDHAUS LW38 Eco Force včetně příslušenství.


Dnes přišla milá reakce...


Dobrý den,

ráda bych Vám za 23. mateřskou školu v Plzni velmi poděkovala za skvělý servis ohledně dodání mycího stroje LW38 eco Force. Od prvního našeho zájmu vše proběhlo velice rychle – téměř okamžitá ukázka, domluva, nabídka, ochota k jakékoli změně, výměně, i ochota počkat s dodáním z důvodu interních záležitostí MŠ a po té během pár dnů přístroj dodat až do domu...

Opravdu skvělá spolupráce!!! Rády s Vámi budeme v budoucnu spolupracovat a doporučovat Vás dalším firmám a organizacím. Stroj se nám jeví jako velký pomocník, až jej řádně vyzkoušíme, věříme, že naše spokojenost bude opravdu obrovská.


Za 23. MŠ Margaréta Benýšková, Iva Adamová,DiS – ředitelka MŠ


Děkujeme

Základní škola Bystřice nad Pernštejnem


19.1.2022 - Základní škola Bystřice nad Pernštejnem


Krásnou objednávku u nás udělala paní ředitelka ze Základní školy Bystřice nad Pernštejnem. Dětský pracovní stůl MIDO s nářadím a Kufřík s nářadím FILO již nyní dělá radost jejím žákům.


Nedlouho po doručení zboží přišla milá reakce...


Dobrý den, zboží od vaší firmy - dětský ponk a nářadí - jsme obdrželi v pořádku, ponk je sestavený a využíván našimi dětmi. Jen jsme si říkali, že mohl být trochu vyšší, ale s tím si poradíme. : -) Jinak spokojenost. Děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků.“

Iveta Ostrýžová - ředitelka školy

DěkujemeJazykové školky LABUŤ


6.1.2022 - Jazykové školky LABUŤ


Mezi naše stále klienty patří i Jazykové školky LABUŤ. Do těchto školek dodáváme pravidelně a spolupráce s nimy je vždy potěšením. V posledním případě jsme dodávali do průhonické pobočky plastové stolečky MADDY a židličky MADDY. Fotogalerii chystáme, ale potřebné reference již nyní jistě rád poskytne zástupce jednatele Jan Vodrážka.

Děkujeme.

YjEwOD