KONTAKTY

Laviko.cz
Mexická 692/2
Praha 10, 101 00
tel: +420 732 815 311
info(a)laviko.cz

Reference
Základní škola a Mateřská škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace


30.11.2022
- Základní škola a Mateřská škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace


Paní ředitelka Mgr. Irena Šichová objednala pro svěřené dětičky krásné zahradní sety KAMÉLIE. Kvalitně zpracovaný nábytek od českého výrobce bude školce dobře sloužit dlouhá léta. 

Děkujeme za objednávku

Základní škola a Mateřská škola Kněžpole


Mateřská škola Hrotovice


25.11.2022
- Mateřská škola Hrotovice


Mateřská škola Hrotovice v čele s paní ředitelkou Vladimírou Dobrovolnou u nás koncem listopadu zakoupila sadu šesti tabletů Lenovo Tab M10Věříme, že tablety slouží, jak mají, jde totiž o nejprodávanější tablet v naší nabídce s téměř nulovou reklamovaností.

Děkujeme paní ředitelce za objednávku

MŠ Hrotovice


Základní škola Plzeň - Újezd, Národní 1, příspěvková organizace


23.11.2022
- Základní škola Plzeň-Újezd, Národní 1, příspěvková organizace


Lavičky OKRA ve výhodné sadě 4+1 ZDARMA zakoupila plzeňská ZŠ. Lavičky jsou produktem lokálního krkonošského truhlářství a prostřednictvím školy jsme tak podpořili dalšího malého živnostníka. 

Děkujeme vedení školy za objednávku

ZŠ Plzeň


8. Základní a mateřská škola, Mladá Boleslav, Václavkova 1040, příspěvková organizace


4.10.2022
-
8. Základní a mateřská škola, Mladá Boleslav, Václavkova 1040

V rámci programu "LAVIKO pomáhá" jsme věnovali dětičkám z mateřské školy v Mladé Boleslavi čtyřicet molitanových sedáků RAINBOW a dva praktické dřevěné vozíky pro snažší manipulaci s nimy. Sedáky budou mít ve školce rozličné využití a jistě nebudou sloužit pouze k sezení.


Dnes přišla milá reakce...


Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat za dárek pro děti pro naši mateřskou školu. Každé dítě bude mít svůj krásně barevný podsedák, který bude moci využít pro svůj odpočinek, ale i pro rozvoj svých pohybových zdatností i rozumových vědomostí.

Ještě jednou děkuji za kolektiv naší mateřské školy.

S pozdravem Dana Uhlířová, zástupce ředitele pro MŠ


Děkujeme
Mateřská škola speciální, Praha 8, Drahanská 7


12.7.2022 - Mateřská škola speciální, Praha 8, Drahanská 7


Informční vitínu SIMPLE si pro speciální mateřskou školu Drahanská 7 na Praze 8 objednala paní ředitelka Mgr. Taťána Nesvedová. Osobně jsem přesvědčen o tom, že vitrína bude školce sloužit dlouhá léta.

Děkujeme školce i paní ředitelce, že bylo LAVIKO Vaší 1. vobou
Základní škola a mateřská škola Zlatá Olešnice22.6.2022 -
Základní škola a mateřská škola Zlatá Olešnice, p.o.


Pylonovou keramickou tabuli TRIO pořídlila paní ředitelka Mgr. Renata Pekařová do Základní škola a mateřská škola Zlatá Olešnice.


Děkujeme škole i paní ředitelce, že si vybrala právě LAVIKO!
Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 973


15.6.2022 -
Mateřská škola Uherské Hradiště,
Svatováclavská 973

V rámci dotace na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí u nás pořídila Mateřská škola Uherské Hradiště několik
pomůcek pro své žáky. Konkrétně tablety Huawei MatePad T8 a Alcatel oneT 7 Kids a v neposlední řadě i programovatelného robota WOKIHO.


Dnes přišla milá reakce na nákup...


Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali za bezproblémové vyřízení naší objednávky. V rámci dotace na pořízení učebních pomůcek využitelných pro rozvoj informatického myšlení dětí a jejich digitálních kompetencí jsme pořídili tablety pro děti. Objednávka byla vyřízena téměř obratem a pomůcky už slouží dětem. Ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme další spokojené zákazníky.


Dana Habartová, účetní
Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 973, příspěvková organizace


DěkujemeZákladní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, příspěvková organizace


3.6. 2022
- Základní škola T. Stolzové Kostelec nad Labem, příspěvková organizace


Školní lavice a školní tabule, to je základ každé třídy. A právě pro školní lavice od Laviko.cz se rozhodla paní ředitelka Jaroslava Glaserová ze ZŠ T. Stolzové z Kostelce nad Labem. Konkrétně vybrala dvoumístné sety TITÁN s nastavitelnou výškou lavice. TITÁN je i navzdory vyšší ceně vlajkovou lodí mezi lavicemi. Pokud nechcete řešit nákup lavic dalších několik dlouhých let, je TITÁN tou pravou volbou. 

Děkujeme paní ředitelce a věříme, že budete Vy i Vaši žáci spokojeni.

23. Mateřská škola Plzeň


19.5.2022 - 23. Mateřská škola Plzeň


Jednu z prvních objednávek na čistící techniku u nás realizovala 23. Mateřská škola Plzeň. Domluvili jsme se na termínu "prezentace" (kterou nabízíme organizacím ZDARMA) a během ní jsme společně vybrali stroj LINDHAUS LW38 Eco Force včetně příslušenství.


Dnes přišla milá reakce...


Dobrý den,

ráda bych Vám za 23. mateřskou školu v Plzni velmi poděkovala za skvělý servis ohledně dodání mycího stroje LW38 eco Force. Od prvního našeho zájmu vše proběhlo velice rychle – téměř okamžitá ukázka, domluva, nabídka, ochota k jakékoli změně, výměně, i ochota počkat s dodáním z důvodu interních záležitostí MŠ a po té během pár dnů přístroj dodat až do domu...

Opravdu skvělá spolupráce!!! Rády s Vámi budeme v budoucnu spolupracovat a doporučovat Vás dalším firmám a organizacím. Stroj se nám jeví jako velký pomocník, až jej řádně vyzkoušíme, věříme, že naše spokojenost bude opravdu obrovská.


Za 23. MŠ Margaréta Benýšková, Iva Adamová,DiS – ředitelka MŠ


DěkujemeMateřská škola Bohumilice


17.5.2022 - Mateřská škola Bohumilice

Do projektu digitalizace si tato mateřská škola zakoupila jednu z našich výhodných sad. Konkrétně zvýhodněnou sadu šesti tabletů LENOVO TAB M8. Nejprodávanější tablet v naší nabídce bude jistě dobře sloužit dětičkám i učitelskému sboru.

DěkujemeZákladní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256


5.4.2022 - Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256

Váženou paní ředitelku Mgr. Zuzanu Bartošovou zaujala nabídka laviček a květináčů z programu WOODix. Lavičky, které si sami postavíte, jsou oblíbenou novinkou v našem obchodě. LAVIČKA SE DVĚMA TRUHLÍKY je základní a zároveň nejoblíbenější produkt celé řady. ROHOVÁ DVOJLAVIČKA s centrálním truhlíkem je zase ideální variantou do míst, která jsou svou rozlohou spíše menší.


Děkujeme paní ředitelceZákladní škola Strmilov, okres Jindřichův Hradec


14.3.2022 - Základní škola Strmilov, okres Jindřichův Hradec

Strmilovští objednali na našem e-shopu praktické recyklátové lavičky HÁŇA a také prvek, který pomůže žákum se během náročného školního dne trošku odreagovat - stolní fotbálek ATLÉTICO.


Děkujeme za vaši objednávkuZákladní škola a mateřská škola Ludgeřovice


7.2.2022 - 
Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice

Do zázemí školní jídelny v Ludgeřovicích jsme dodali několik
dvoumetrových stolů GLOBE společne se židlemi NELA. Ke stolu se posadí pohodlně 6-8 osob a židle disponuje nostností 150 kg.

Děkujeme
Základní škola Bystřice nad Pernštejnem


19.1.2022 - Základní škola Bystřice nad Pernštejnem


Krásnou objednávku u nás udělala paní ředitelka ze Základní školy Bystřice nad Pernštejnem. Dětský pracovní stůl MIDO s nářadím a Kufřík s nářadím FILO již nyní dělá radost jejím žákům.


Nedlouho po doručení zboží přišla milá reakce...


Dobrý den, zboží od vaší firmy - dětský ponk a nářadí - jsme obdrželi v pořádku, ponk je sestavený a využíván našimi dětmi. Jen jsme si říkali, že mohl být trochu vyšší, ale s tím si poradíme. : -) Jinak spokojenost. Děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků.“

Iveta Ostrýžová - ředitelka školy

DěkujemeJazykové školky LABUŤ


6.1.2022 - Jazykové školky LABUŤ


Mezi naše stále klienty patří i Jazykové školky LABUŤ. Do těchto školek dodáváme pravidelně a spolupráce s nimy je vždy potěšením. V posledním případě jsme dodávali do průhonické pobočky plastové stolečky MADDY a židličky MADDY. Fotogalerii chystáme, ale potřebné reference již nyní jistě rád poskytne zástupce jednatele Jan Vodrážka.

Děkujeme.

NmUwYWY1