Zavolejte nám: 732 815 311 Napište nám: info@laviko.cz                    


Aktuality
Náhradní plnění


Od 1.12.2022 nabízí LAVIKO zákazníkům možnost NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailové adrese info@laviko.cz nebo na telefonu 732 815 311. 

Nově navázaná spolupráce


Navázali jsme spolupráci se společností BENEŠ a LÁT a.s., která je výrobcem klasické české stavebnice SEVA. Firma získala za své produkty mnoho prestižních ocenění a my jsme pyšní, že můžeme jejich produkty šířit mezi další zákazníky.

Děkujeme

Úklid ve škole jednoduše a efektivně


Víme, že čistota je vaše vizitka


Po vašich chodbách, učebnách a tělocvičnách denně chodí stovky lidí. A školy chtějí mít prostory čisté. Zejména podlahy. Pokud možno, snadno a rychle. O to víc teď, když každý hygienu tolik řeší.Efektivní denní úklid chodeb, učeben, tělocvičen a sportovišť – to kbelík s vodou a hadrem nezvládne. Proto řada škol využívá moderní podlahové mycí stroje. S našimi stroji jsou podlahy vždy dokonale čisté, ihned suché a bezpečné pro provoz.Máme zkušenosti s technikou vhodnou pro úklid malých i velkých škol a školek - DODÁVÁME STROJE DO VŠECH VELIKOSTÍ ŠKOL, STROJE JSOU VHODNÉ I PRO VELMI MALÉ PROSTORY. Pro školy nabízíme individuální podmínky, levný a kvalitní servis a bezplatné vyzkoušení kompletní techniky Lindhaus.

Naše školy s podlahovými stroji nejčastěji pracují následujícími způsoby:

Stroje mají pro denní úklid - maximální úspora času
Se stroji podlahy uklízí 1x - kvalitní úklid na konci pracovního týdne
Stroje na generální úklidy - nejčastěji jarní, letní, podzimní a zimní prázdniny :-)


Veškerá nečistota, mastnota a špína jde pryč z budovy

Kbelík, koště, hadr a špinavá voda. Mnoho zákazníků má známou teorii "co je mokré, to je čisté". Tak to bohužel není a naopak může být špinavá voda zdrojem bakterií. Mop, nebo hadr vrací veškeré nečistoty zpět do kbelíku. Vy veškeré nečistoty vracíte zpět na podlahu.

V náročném prostředí - např. školní jídelny je častým problémem mastnota. Tu roznesete po dalších částech budovy. Mycí stroje Lindhaus mají plně odnímatelné nádrže na čistou a na špinavou vodu - veškeré nečistoty a bakterie tudíž ihned zmizí z vaší podlahy.

%C4%8Cl%C3%A1nek%20%C5%A1koly%202Podlahy jsou ihned suché

Bezpečnost na prvním místě. Mycí stroje vodu ihned odsávají a nehrozí tedy riziko úrazu. V mnoha případech se mycí stroje s odsáváním využívají I u bazénů a na sportovištích. S odsáváním také nehrozí nasáknutí vody do podlahy a prodloužíte životnost povrchu.

Malý mycí stroj LW30 nádrž na 2,6 L špinavé vody
Velký mycí stroj LW46 HYBRID nádrž na 13 L špinavé vody

sKartáč odstraní nečistotu ze spár dlažby, nerovných povrchů nebo vzoru vaší podlahy (PVC, vinyl apod.)

Výhoda kartáčového mycího stroje je jeho šíře a univerzálnost použití. Často se setkáváme s nerovnými povrchy, nekvalitně položenou dlažbou, či hlubokými spárami, které se opakovaně plní a zanáší špínou z běžného stírání. Podlahy jsou hluboce umyté a suché také mezi spárami a nerovnými povrchy.

Zkušenosti máme také s "protiskluzovou" dlažbou, které je velmi náchylná na usazování špíny. S brusným kartáčem lze tuto špínu jednoduše odstranit.


rzrrreNízká váha a jednoduchá manipulace

Malý mycí stroj Lindhaus

Máte mnoho pater bez výtahu? Tak je vhodný malý mycí stroj Lindhaus LW30 je lehký a snadno ovladatelný.

Váha 10,2 Kg a madlo na přenášení. Vhodný na mytí pod židlemi, nebo mezi stoly. Také v prostorech jako jsou toalety, umývárny a jídelny. Nejrozšířenější v malý školách a mateřských školkách


Velký mycí stroj Lindhaus


I velký mycí stroj Lindhaus LW46 HYBRID disponuje zajímavou váhou a dá se složit pro snadnou přepravu (např. auto kombi). Stroj má 4x madlo pro přenášení ve dvou osobách. Velká zadní kola umožní jednoduchý převoz a pohyb. S pojezdem pomáhá kartáč, který stroj rozpohybuje ve směru jízdy. Ovládání je jednodušší něž pohyb s nákupním košíkem :-)

Bez baterie 39 Kg - provoz pouze na napájecí kabel
S Baterií 57 Kg - provoz na napájecí kabel i baterii (90 minut)

(1)ggggÚspora času a finančních nákladů na úklid

Spočítali jste někdy, kolik kbelíků s vodou, nebo saponátů použijete na jeden úklid? Jak dlouho personál umývá Vaše chodby?

Velký mycí stroj Lindhaus LW46 ELECTRIC pracuje na jednu nádrž (10 L) 30 minut = až cca 750 m²

Stačí 1% naší chemie Lindhaus
1L Chemie na 5 hodin práce = 7500 m2
Nádrž na 10L čisté vody = 30 minut práce

U malého mycího stroje Lindhaus LW30

např. 1L chemie Actistrong vydrží na 38 nádrží.
Nádrž na 2,6 L čisté vody

Personál plochy uklidí rychle a efektivně a se strojním mytím prodlužujete životnost povrchů.


%C4%8Cl%C3%A1nek%20%C5%A1koly%205sdfsfsdfsfsNasloucháme vám, kontaktujte nás kdykoliv s vašimi dotazy.

Vaše LAVIKO.cz
Pyšníme se ČESKOU KVALITOU


Snažíme se podporovat malé české výrobce a ukázat zákazníkům, že i v našich luzích a hájích lze najít opravdu kvalitní výrobek. Aby jsme vám orientaci mezi výrobky usnadnili, naleznete u všech v Čechách vyprodukovaných výrobků toto logo.

Pojďte i Vy podpořit české řemeslníky nákupem takto označeného produktu.

Vaše LAVIKO.cz

Spolupracujeme pouze s NEJLEPŠÍMI


Od 1.12.2021 se pyšníme v sortimentu touto značkou.

MjJmOTdmZG